dns.cz

Portfolio Dell

Jsme prvním a stále nejúspěšnějším distributorem s přidanou hodnotou pro kompletní dodávky produktů a řešení Dell Technologies v České republice.

Dell Technologies Enterprise řešení

Servery

Rodina serverů v řadě 15G a 16G zahrnuje kompletní portfolio tower, rack a blade systémů určených jak pro malé firmy, tak pro rozsáhlá datová centra, poskytující služby tisícům uživatelů.

Detail

Datová úložiště

Portfolio datových úložišť Dell Technologies zahrnuje všechny typy All Flash a Hybrid úložných technologií. Pro malé a střední podniky nabízí úložiště z řady PowerVault, NX, Unity a nejmodernější PowerStore. Pro velké podniky a datová centra jsou v nabídce enterprise úložiště PowerMAX nebo specializovaná úložiště scale-out NAS PowerScale (Isilon) a objektová storage ECS (Elastic Cloud Storage).

Detail

Ochrana dat

Dell Technologies pokrývá komplexní potřeby pro ochranu podnikových dat. Nabízí řešení pro zálohování, archivaci a obnovu dat na dlouhodobě prověřených technologiích PowerProtect DataDomain, PowerProtect Data Manager, Networker, Avamar a dalších, díky kterým zajišťují ochranu a vysokou dostupnost nejdůležitějších podnikových aplikací. Včetně ochrany proti Cyber útokům s pomocí CyberSecurity řešení.

Detail

Síťová řešení

Portfolio síťových prvků z řady Dell Networking nabízí produkty určené pro datová centra, podnikové sítě, hostingová centra a bezdrátové sítě postavená na principech Open Networking. Na stejném principu nabízí řešení pro optimalizaci datových toků mezi pobočkami, datovými centry a službami běžícími v Internetu postavených na SD-WAN platformě Dell Technologies VEP(Virtual Edge Platform), ADVA,  VMware VeloCloud, Versa SASE.

 

 

Detail

CyberSecurity

CyberSecurity nabízí komplexní řešení pro zabezpečení vašich zálohovaných dat, chrání vaše zálohy před ztrátou v případě úspěšného kybernetického útoku a zajišťuje možnost jejich rychlé obnovy. Využíváním služeb Dell Technologies se můžete spolehnout na to, že vaše data budou v bezpečí.

Detail

Storage

Dell Technologies nabízí robustní a inovativní storage řešení, která efektivně integrují kybernetickou bezpečnost. V dnešním prostředí neustále rostoucích hrozeb je klíčové, aby organizace využívaly tyto technologie k ochraně svých dat a zajistily kontinuitu svého podnikání. S využitím produktů jako Dell EMC PowerStore, PowerScale a Data Domain, spolu s pokročilými bezpečnostními funkcemi, mohou organizace dosáhnout vysoké úrovně ochrany svých dat.

Detail

DNS Dell Technologies Diamond Hero - Komiksy

PowerStore

Už jste taky běhali serverovnou jako šílení a panikařili, že vaše storage je pomalá, dochází jí kapacita a už je natolik stará, že nové věci na ní už prostě nefungují? A to je přesně čas, kdy je potřeba zavolat #DNSDiamondHero a #StorageMana, který situaci zachrání s řešením PowerStore. Více v prvním příběhu.

 

Detail

PowerProtect DataDomain

Stalo se vám snad někdy, že jste přišli o data, snažili se rychle dohledat jejich zálohy, obnovit je a nepodařilo se vám to? Náš #BackupMan má pro vás řešení od Dell Technologies, se kterým se vám již nic podobného nestane.  Čtěte více v druhém příběhu #DNSDiamondHero. Dočtěte se více o řešení PowerProtect DataDomain.

Detail

VxRail

Přišli jste o data, snažili se rychle dohledat jejich zálohy, obnovit je a nepodařilo se vám to? Náš #BackupMan má pro vás řešení od Dell Technologies, se kterým se vám již nic podobného nestane.  Čtěte více v druhém příběhu #DNSDiamondHero. Dočtěte se více o řešení VxRail

Detail

SD WAN

Loading.., Loading.., Loading – znáte to taky? A nejlepší je to, když zrovna spěcháte, co? #DNSDiamondHero a #NetMan vám umí pomoct! Vyřeší rychlost i dostupnost Internetu pro vaše aplikace jak v centrále tak i na pobočkách se správou z jednoho místa. Více se dočtete ve čtvrtém příběhu #DNSDiamondHero. Dočtěte se více o řešení SD-WAN

Detail

SMB DNS Diamond hero

Zapojte se s DNS divizí do SMB programu.

Pomůžeme růst vaší společnosti, proškolíme zaměstnance, pomůžeme s marketingem, s konfigurací nejlepšího řešení.. Zjistěte jaké benefity vám tento program přinese. Více se dozvíte zde SMB

Detail

PowerScale

Už se vám stalo, že jste chtěli nahrát nová data, ale neměli jste dost místa? Nyní je čas povolat #DNSDiamondHero a #DataMan, který vaši situaci zachrání s řešením PowerScale. Dočtete se více o řešení datová úložiště.

Detail

CyberRecovery

Máte data v trezoru? A mohu je vidět? S řešením Dell Technologies Cyber Recovery Vault se o vaše data nemusíte bát. #BudTakySejfSDNS 

Čtěte více v novém příběhu #DNSDiamondHero. Dočtěte se více o řešení Ochrana dat.

Detail

PowerProtect

Jaký software používáš pro zálohování svých dat? A testuješ pravidelné svoje zálohy? S řešením PowerProtect od Dell Technologies se o svá data nemusíš bát. #DNSDiamondHero #PowerProtect

Dočtěte se více o řešení Ochrana dat.

Detail

Logistika

Přemýšleli jste někdy o tom, co všechno stojí za naší logistikou v Dell divizi?

U nás se za tím skrývá mnohem víc než doručit zboží z jednoho místa na druhé. Někdy se musí překonat pár překážek a zádrhelů, aby dodání proběhlo tak, jak má a všichni byli spokojeni. Jako v novém komiksu, kde jsou v hlavní roli naše dvě logističky, které zařídí i nemožné.

Detail