dns.cz

 

Datové úložiště od  Dell Technologies  - Bezpečné řešení pro celý životní cyklus vašich dat

Dell Technologies přináší robustní a inovativní storage řešení, která nabízí spojení, výkonu, provozní stability a kybernetické bezpečnosti. S využitím produktů jako Dell PowerStore, Dell PowerProtect Data Domain a Dell ECS spolu s pokročilými bezpečnostními funkcemi si vaše IT zajistí efektivní uložení všech typů dat a provoz rozličných workloadů a to vše po celý životní cyklus, od  vytvoření až po archivaci. 

 

Výhody jednotlivých storage produktů Dell Technologies ukazují, jak mohou organizace využít tyto technologie k efektivní správě a ochraně svých dat v dnešním dynamickém a hrozbami naplněném digitálním prostředí. Je velmi důležité mít k dispozici technologie, které nabízejí maximální ochranu. Ta v kombinaci s funkcemi rychlé obnovy, tak jak je vyžaduje nejnovější legislativa, zabrání tomu, aby se kybernetický útok buď vůbec nestal, nebo měl jen minimální následky.

 

 

Dell EMC PowerStore

Dell EMC PowerStore je moderní storage řešení navržené pro zvládání různých pracovních úloh. Využívá NVMe (Non-Volatile Memory Express) protokol, který zajišťuje vysokou rychlost přenosu dat. PowerStore kombinuje výkon flash úložiště s efektivitou ukládání díky de-duplikaci a kompresi. To vše podporuje a řídí výkonný Machine Learning subsystém. 

Hlavní výhody:

 1. Výkon a škálovatelnost: Díky DRE (Dynamic Resiliency Engine) a scale-out škálování nabízí celou řadu rozšiřování od jednoho disku až po několik dalších řadičů a PB kapacity. 
 2. Inteligentní automatizace: Využívá machine learning k optimalizaci výkonu a efektivní správě úložišť.
 3. Flexibilita: Umožňuje ukládání jak blokových, tak souborových dat. Velmi dobře funguje v tradičním i moderním prostředí jako například Kubernetes, nebo úložiště pro privátní cloud. 
 4. Snadná správa: Můžete si vybrat mezi velmi intuitivním grafickým prostředím, výkonným CLI, nebo REST API případně CSM pro ovládání úložiště přímo vašimi aplikacemi. 

 

Pro více informací přejděte na Marketplace.

 

Dell Elastic Cloud Storage

Dell Elastic Cloud Storage (ECS) je distribuované objektové úložiště navržené pro podniky a organizace, které potřebují efektivně stravovat objektová data s možností přístupu různými protokoly. Velmi dobře se například hodí pro nativní cloud aplikace využívající S3 Protokol, archivaci včetně compliance nebo případné rozšíření kapacity produkčních úložišť. 

Hlavní výhody:

 1. Škálovatelnost: ECS může růst s vašimi potřebami. Umožňuje totiž snadné přidávání úložné kapacity bez narušení provozu a to až do kapacity mnoha PB.
 2. Vysoká dostupnost a odolnost: Navrženo pro vysokou dostupnost a odolnost proti selhání, zajišťuje nepřetržitý přístup k datům i v případě výpadků hardware.
 3. Flexibilita: Podporuje širokou škálu aplikačních rozhraní, včetně S3, HDFS a NFS, což umožňuje integraci s různými moderními i tradičními aplikacemi.
 4. Efektivní správa dat: Nabízí pokročilé funkce pro správu a ochranu dat, včetně komprese a automatizované správy životního cyklu dat.
 5. Ekonomická efektivita: Optimalizováano pro efektivní uložení dat s nízkou cenou za vlastnictví a dodatečnou kapacitu. 

Dell ECS představuje robustní, škálovatelné a flexibilní úložiště, které je ideální pro organizace hledající efektivní způsob, jak spravovat rostoucí objem nestrukturovaných dat a zároveň zajistit vysokou dostupnost a bezpečnost.

 

Pro více informací přejděte na Marketplace.

 

Dell EMC Data Domain

Dell EMC Data Domain je specializované řešení pro zálohování a archivaci dat. Nabízí pokročilé funkce deduplikace a komprese, které umožňují zálohování většího množství dat do dostupné kapacity. Data Domain je navrženo tak, aby poskytovalo garantovanou obnovitelnost dat. Díky mnohastupňové kontrole integrity si můžete být vždy jisti, že data která zálohujete také obnovíte.  

Hlavní výhody:

 1. Vysoká účinnost ukládání: Umožňuje snížení úložných nároků až o 55:1, čímž optimalizuje náklady na úložiště.
 2. Rychlá a spolehlivá obnova: Zajišťuje rychlé obnovování dat s minimální dobou výpadku.
 3. Bezpečnost dat: Integrované šifrování, replikace a například zamknutí záloh proti manuálnímu smazání chrání data v každé situaci. 
 4. Široká podpora aplikací: Kompatibilní s širokou škálou zálohovacích softwarových řešení a aplikací.


Pro více informací přejděte na Marketplace.

 

Reference

Kontaktní formulář

Souhlasím se zpracováním osobních údajů podle Zásady ochrany osobních údajů.